Kontaktní formulář

Potřebujete poradit?

Femibion Vám zprostředkuje rady gynekologa, odborníka na výživu a samozřejmě Vám poskytne další informace o přípravcích.

Náš tým poradců:

  • Na otázky z oblasti gynekologie a porodnictví odpovídá as. MUDr. Michal Koucký, Ph.D., přední český porodník, Nemocnice U Apolináře, Praha.
  • Odborníkem na výživu je RNDr. Pavel Suchánek, IKEM Praha, dlouhodobě se zabývá problematikou omega-3 a jejich pozitivním vlivem na organismus. Je členem Společnosti pro výživu.
  • Odborníkem na problematiku vaginálního dyskomfortu je gynekolog a sexuolog MUDr.Pavel Turčan, Centrum MEDIOL s.r.o, Olomouc.  
  • Informace o přípravcích Femibion odpovídá Mgr. Hana Chromková, brand manager společnosti Merck. Lékárnice a členka České lékárnické komory.
Jméno
Přijmení
Telefon
E-mail
   Mám zájem o další informace **
Váš dotaz

** Zaškrtnutím výše uvedeného souhlasu s poskytováním dalších informací souhlasím se zařazením všech mnou uvedených osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail, a pokud jsem vyplnil tak i ulice a číslo, město, PSČ, telefon, (dále jen údaje) do databáze společnosti Merck spol. s r.o., se sídlem Praha 4, Na Hřebenech II 1718/10, PSČ 140 00, IČ: 186 26 971, jakožto správce. Údaje budou zpracovány za za účelem nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, produktech a jiných aktivitách, za účelem statistiky, jakož i za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb.. Tento souhlas je udělován na dobu neurčitou respektive do jeho odvolání. Udělení souhlasu je zcela dobrovolné a tento souhlas může být kdykoli odvolán písemně na adrese správce a pro zasílání obchodních sdělení elektronicky i v každém jednotlivém obchodním sdělení. Souhlasím s tím, že údaje mohou být zpracovány na základě pověření správce dle § 6 zákona č. 101/2000 Sb., tzv. zpracovateli. Údaje mohou být případně uloženy na serveru v zahraničí či sdíleny v rámci skupiny Merck za podmínky, že bude dodržena přiměřená úroveň jejich ochrany. Beru na vědomí, že poskytnutí údajů je dobrovolné a mám práva dle §§ 11, 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že mám právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo na blokování, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. V případě pochybností o dodržování svých práv se mohu na správce obrátit se žádostí o nápravu či vysvětlení. Dozorovým orgánem je Úřad pro ochranu osobních údajů – www.uoou.cz.