Zpět na výpis novinek »

Dárek od Fisher-Price

30.08.2016

Naše milé maminky, čeká na Vás nová akce!

Víte, že Femibion má pro Vás vždycky něco nového. Na jaře jsme představili nový Femibion (kyselina listová a aktivním folát Metafolin) obohacený o potřebný vitamin D3. Nyní Vám tento obohacený Femibion přináší dárek od Fisher-PriceTM a pomáhá mamince s rozvoj dítěte už od narození.

Proč jsme si vybrali značku Fisher-Price? Pro nás je to synonymum originality a kvality, na které si hodně zakládáme.  Fisher-Price, stejně jako Femibion, rozumí tomu, že maminky (i tatínkové) chtějí pro své děti to nejlepší. Nabízí: 

  • certifikované hračky
  • chytré hračky, které rozvíjí dítě už od narození
  • vývoj, při kterém se radí s lékaři a naslouchá rodičům
  • dlouholeté zkušenosti

Speciální balení obsahuje dvě balení Femibion 2 s vitaminem D3 a jeden z 5 dárků. Vyberte si, který se Vám líbí.

Promo pack Femibion R - Fisher TM

Femibion 2 dvojbalení + knížka do kočárku – motiv opička

Rané zkušenosti, se kterými se miminko setkává, přispívají k vytváření základů potřebných pro další rozvoj jeho vzájemné interakce s okolním světem. Roztomilá závěsná knížka s opičkou podporuje rozvoj smyslů a jemné motoriky.

Věk: od 0 měsíců

 

Promo pack Femibion R - Fisher TM

Femibion 2 dvojbalení + knížka do kočárku – motiv tygřík

Rané zkušenosti, se kterými se miminko setkává, přispívají k vytváření základů potřebných pro další rozvoj jeho vzájemné interakce s okolním světem. Roztomilá závěsná knížka s tygříkem podporuje rozvoj smyslů a jemné motoriky.

Věk: od 0 měsíců

 

Promo pack Femibion R - Fisher TM

Femibion 2 dvojbalení + chrastítko rumba koule

Chrastící rumbakoule
Miminko je v období třetího měsíce života stále více “otevřeno” k přijímání zajímavých okolních podnětů. Veselé Fisher-PriceTM rumbakoule s chrastícími barevnými Kuličkami stimulují smysly a rozveselí dětskou tvářičku!

Věk: od 3 měsíců

 

Promo pack Femibion R - Fisher TM

Femibion 2 dvojbalení + koužky na tyči

Kroužky na tyči
Barevné kroužky Fisher-PriceTM na zaoblené základně motivují dítě k přemýšlení, objevování a řešení problémů. Dítě může kroužky třídit a skládat na kužel, poté bouchnout do základny a dívat se, jak se pohupují tam a zpátky. Použilo jednotlivé kroužky jako domečky pro zvířátka? Úžasné! Dětská fantazie je nekonečná!

Jedna z nejoblíbenějších hraček vůbec.

Věk: od 6 měsíců 

 

Promo pack Femibion R - Fisher TM

Femibion 2 dvojbalení + vkládačka motýlek

Vkládačka motýlek – učíme se tvary!
Šestý měsíc života dítěte je časem výrazných změn jak v emočním prožívání, tak v oblasti jeho motorického vývoje. Intuitivní pestrobarevná Fisher-PriceTM vkládačka motýlek se šesti pestrobarevnými tvary a čtyřmi různými otvory tento vývoj vhodně podpoří! Nebude větší zábavy než vkládání a vysypávání kostiček!

Věk: od 6 měsíců 

K dostání v lékárnách a na lékárenských e-shopech od září 2016 až do vyprodání zásob.